PPC reklama kdekoliv na internetu

Internetová reklama patří mezi nejúčinnější marketingové prvky současnosti. Důvodů, proč získává stále větší popularitu, je několik: Možnost cílení, transparentní měřitelnost a výborný poměr výkon/cena. Naše zkušenosti s reklamou v digitálních médiích využijeme i pro vás!

- - -

Orientujeme se na výkonnostní marketing v nejpoužívanějších systémech PPC (Sklik, AdWords, Facebook). Zajistíme PPC reklamy ve vyhledávačích, v sociálních sítích i kontextové platformě. Sledujeme všechny nové prvky, možnosti a souvislosti pro co nejúspěšnější a nejefektivnější nasazení finančních prostředků v rámci internetové reklamy.

Využijte například chytré retargetové kampaně zaměřené na návštěvníky vašeho webu. Jsou ideálním doplněním plošných kampaní v digitálu i v klasických médiích.

Facebook a retarget – skvělá kombinace
Podívejte se na modelovou kalkulaci a kontaktujte nás, abychom připravili podobnou ušitou právě vám na míru

Nastavení kampaně Facebook 1.000 Kč
Sleva pro nové klienty - 1.000 Kč
Nastavení kampaně AdWords + Sklik 2.000 Kč
Vytvoříme pro vás reklamní účet v síti Facebook a vyrobíme reklamy, které v sobě kombinují text a obrázek. Pro reklamy najdeme správné publikum, volbu cílové skupiny nastavíme podle zájmů uživatelů a podle demografických údajů. Abychom dobře zachytili uživatele, které z Facebooku na váš web přivedeme, rozšíříme reklamní aktivitu i do kontextových sítí Sklik a Google AdWords. Najdeme uživatele, kteří navštívili vaše stránky, nerozhodli se ale zatím k nákupu. Těm budeme reklamu po stanovený čas opakovat v různých médiích i mimo Facebook - například na serverech Novinky.cz, Sport.cz ale i na dalších prémiových serverech náležících do obou majoritních sítí.
Správa kampaně Facebook 2.000 Kč
Správa kampaně AdWords + Sklik 1.000 Kč
Několikrát v průběhu každého všedního i svátečního dne vaši reklamu kontrolujeme a optimalizujeme, hlídáme doručování reklamy uživatelům a snažíme se minimalizovat vaše náklady, které zaplatíte za proklik. O tom všem vám na konci kampaně připravíme podrobný report.
Platba za média Facebook 5.000 Kč
Platba za média AdWords + Sklik 4.000 Kč
Tuto částku skutečně utratíte za reklamní prostor, konkrétně za každé kliknutí na vaši reklamu. Co za to dostanete? Maximální cenu za jedno kliknutí nastavujeme na 5 korun, v praxi ale bývá mezi 1,00 - 3,50 Kč