Displayová reklama na nejnavštěvovanějších serverech

Máte skvělé produkty, nabízíte kvalitní služby? Tak o tom dejte vědět! Dobře nasazená, cílená a optimalizovaná reklama je investicí s rychlou návratností. Dostaneme vaši reklamu na atraktivní místa za zlomek běžné ceny (iDnes, YouTube, oborové servery jako například Auto.cz, Mimibazar atd.), vaše bannery osloví nové zákazníky i v populárních hrách.

- - -

Úspěšná reklamní kampaň na internetu vyžaduje kvalitní a kontinuální plánování, správu a vyhodnocování. Denní monitoring, sledování úspěšnosti a optimální tok investic. Při správném nastavení přináší internetová reklama nejlepší možné výsledky.

Rádi vám pomůžeme i při tvorbě bannerů jak pro klasická, tak pro mobilní zařízení. Vytvoříme atraktivní sady statické i dynamické kreativy přesně podle požadavků reklamních systémů za mimořádně příznivou cenu

Velká kampaň za minimální náklady
Podívejte se na modelovou kalkulaci a kontaktujte nás, abychom připravili podobnou ušitou právě vám na míru

Nastavení kampaně 2.000 Kč
Vytvoříme pro vás reklamní účet a nadefinujeme správnou cílovou skupinu v závislosti na demografii a jejích zájmech, nastavíme preference zobrazení reklamy, pohrajeme si s klíčovými slovy, zaměříme se také na mobilní zařízení. Anebo se zaměříme na uživatele, kteří váš web už navštívili, ale ještě nic nenakoupili. Dokážeme mířit na uživatele z různých koutů České republiky, cílit ale umíme i na Slovensko nebo dál do světa.
Správa kampaně 2.400 Kč
Sleva pro nové klienty -600 Kč
Několikrát v průběhu každého všedního i svátečního dne vaši reklamu kontrolujeme a optimalizujeme, hlídáme doručování reklamy uživatelům a snažíme se minimalizovat vaše náklady, které zaplatíte za proklik. O tom všem vám na konci kampaně připravíme podrobný report.
Platba za média 16.000 Kč
Tuto částku skutečně utratíte za reklamní prostor, konkrétně za prokliky vašich banerů. Co za to dostanete? Cena jednoho kliknutí na banner nebývá vyšší než 10 korun, u mobilních zařízení to je méně. Platíte jen za skutečné návštěvníky, pokud je banner jen zobrazený a nikdo na něj neklikne, není účtována žádná platba