Přehrajeme vaše video na Youtube

YouTube má v současnosti exkluzivní postavení jednoho z 5 nejnavštěvovanějších webů na světě. Lidé videa zjevně milují, tak proč toho nevyužít? Video je samo o sobě atraktivním vizuálním formátem pro propagaci, posilování image a budování silného povědomí o značce. S námi můžete dát vědět o svých produktech, aktivitách, nabídkách a šířit informace mezi široké spektrum potenciálních zákazníků. YouTube supluje sílu televizní reklamy, ovšem za podstatně nižší náklady.

- - -

Vybereme spolu s vámi ten nejlepší spot pro vaši propagaci, případně vám pomůžeme s jeho tvorbou. Vaši reklamní kampaň můžeme dále rozšířit i o displayovou reklamu nebo výkonností marketing. Jsme certifikovaný partner společností Google A najdeme vám efektivní řešení, navrhneme strategii a zrealizujeme jednotlivé kroky!

Obvyklá cena přehrání videa je 1 Kč
Podívejte se na modelovou kalkulaci a kontaktujte nás, abychom připravili podobnou ušitou právě vám na míru

Nastavení kampaně 2.000 Kč
Vytvoříme pro vás reklamní účet, propojíme jej s vaším Youtube kanálem nebo vám váš Youtube kanál pomůžeme vytvořit. Nadefinujeme správnou cílovou skupinu v závislosti na demografii a jejích zájmech, nastavíme preference zobrazení reklamy, pohrajeme si s klíčovými slovy nebo doplníme reklamu o volitelný statický banner. Dokážeme mířit na uživatele z různých koutů České republiky, cílit ale umíme i na Slovensko nebo dál do světa.
Správa kampaně 3.000 Kč
Sleva pro nové klienty -750 Kč
Několikrát v průběhu každého všedního i svátečního dne vaši reklamu kontrolujeme a optimalizujeme, hlídáme doručování reklamy uživatelům a snažíme se minimalizovat vaše náklady, které zaplatíte za proklik. O tom všem vám na konci kampaně připravíme podrobný report.
Platba za média 20.000 Kč
Tuto částku skutečně utratíte za reklamní prostor, konkrétně za shlédnutí. Co za to dostanete? Obvyklá cena přehrání 20 vteřinového klipu je kolem jedné koruny, delší spoty bývají o něco dražší. Platíte ale jen za shlédnutí celého spotu, pokud vaši reklamu někdo při sledování přeskočí, neplatíte nic.