Newslettery plné dobrých zpráv

Emailový marketing, nebo chcete-li newslettering, je jedním z nejvýkonnějších nástrojů online marketingu. Správný přístup k e-mailingu přináší větší zisky, systematické budování pověsti značky a také dobrého a trvalého vztahu se zákazníky. Poznejte lépe svoje zákazníky, pečujte o ně a snažte se jim nabízet obsah přesně podle jejich potřeb. Zvyšte jejich zájem o vaši značku. Dobře fungující newsletter, graficky přitažlivý a se zajímavým obsahem, by neměl chybět v marketingové strategii žádné firmy.

- - -

Profi e-maily za méně než 2 tis. měsíčně
Podívejte se na modelovou kalkulaci a kontaktujte nás, abychom připravili nabídku ušitou právě vám na míru

Vytvoření šablony newsletteru 2.000 Kč
Zpracujeme šablonu dokumentu, kterou budeme využívat pro rozesílání obsahu vašim respondentům, zohledníme v ní vaši vizuální identitu a přizpůsobíme ji povaze newsletterů. Optimalizujeme šablony pro všechny důležité e-mailové klienty: Gmail, Outlook, ale i lokální poskytovatele služeb jako jsou Seznam.cz nebo Centrum.cz. Víme, že mnoho lidí čte váš newsletter v mobilu a i na to jsme dobře připravení. Tvorba šablony je účtována pouze jednou.
Tvorba newsletteru 1.200 Kč
Přivedeme respondenty na místa vašeho webu, na která ukážete, připravíme aktraktivní anotace, upravíme si fotky, můžeme přidat i kupóny, soutěže atd. V modelové kalkulaci předpokládáme, že newsletter obsahuje 2 - 3 informace a své příjemce chcete obesílat jednou za 3 týdny (periodicitu je možné volit). Ke každé rozesílce vám také připravíme podrobnou statistiku.
V případě zájmu se postaráme i o vaše webové texty - atraktivní, gramaticky bezchybné. Náklady na jeden profesionálně připravený text reklamním textařem se pohybují od 650,00 do 1.300,00.
Náklady na rozesílku 200 Kč
Aby vaše e-maily nepadaly do spamu a byly vždy správně doručené včetně splnění všech zákonných podmínek, používáme profesionální e-mailingové služby. V této kalkulaci předpokládáme rozesílku do 2 tis. příjemců.